Notify 404 (7.x-1.2) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Subject
tr: Konu

en: Message
tr: İleti

en: To
tr: Kime

en: Your message has been sent.
tr: İletiniz gönderildi.

en: Redirect URL
tr: Yönlendirilen URL

en: Email Settings
tr: E-posta Ayarları
