Notify 404 (7.x-1.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: Volume
ug: ئاۋاز

en: Your message has been sent.
ug: ئۇچۇرىڭىز يوللاندى.
