Notify 404 (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Subject
sk: Predmet

en: Message
sk: Správa

en: To
sk: Komu

en: Volume
sk: Objem

en: Frequency
sk: Frekvencia

en: Your message has been sent.
sk: Vaša správa bola odoslaná.

en: Save Configuration
sk: Uložiť nastavenia
