Notify Cron Failed (7.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ar: الموضوع

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: To
ar: إلى

en: About
ar: حول
