Notify Cron Failed (7.x-1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (5 entries)

en: Subject
bn: বিষয়

en: Message
bn: বার্তা

en: Settings
bn: সেটিংস

en: To
bn: বরাবর

en: About
bn: সম্পর্কে
