Notify Cron Failed (7.x-1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Subject
cs: Předmět

en: Message
cs: Zpráva

en: Settings
cs: Nastavení

en: To
cs: Komu

en: When
cs: Když

en: About
cs: Popis
