Notify Cron Failed (7.x-1.0-beta1) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Subject
el: Θέμα

en: Message
el: Μήνυμα

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: To
el: Προς

en: About
el: Περί
