Notify Cron Failed (7.x-1.0-beta1) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Subject
gl: Asunto

en: Message
gl: Mensaxe

en: Settings
gl: Axustes

en: Utility
gl: Utilidade

en: To
gl: Para

en: About
gl: Información
