Notify Cron Failed (7.x-1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Subject
hr: Naziv

en: Message
hr: Poruka

en: Settings
hr: Postavke

en: To
hr: Za

en: About
hr: Opis
