Notify Cron Failed (7.x-1.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Subject
it: Oggetto

en: Message
it: Messaggio

en: Settings
it: Impostazioni

en: To
it: A

en: About
it: Informazioni
