Notify Cron Failed (7.x-1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Subject
jv: Subyek

en: Message
jv: Pesen

en: Settings
jv: Sétingan

en: To
jv: Marang

en: About
jv: Ngenani
