Notify Cron Failed (7.x-1.0-beta1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Message
ku: پەیام

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: To
ku: بۆ

en: About
ku: دەربارە
