Notify Cron Failed (7.x-1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: Subject
lt: Tema

en: Message
lt: Žinutė

en: Settings
lt: Nustatymai

en: To
lt: Iki

en: About
lt: Apie
