Notify Cron Failed (7.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: Subject
lv: Temats

en: Message
lv: Ziņojums

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: To
lv: Kam

en: About
lv: Par
