Notify Cron Failed (7.x-1.0-beta1) - en to ps translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ps: موضوع

en: Message
ps: پيغام

en: Settings
ps: امستنې

en: To
ps: ته

en: About
ps: په اړه
