Notify Cron Failed (7.x-1.0-beta1) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ro: Subiect

en: Message
ro: Mesaj

en: Settings
ro: Setări

en: To
ro: Către

en: About
ro: Despre
