Notify Cron Failed (7.x-1.0-beta1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ta: பொருள்

en: Message
ta: செய்தி

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: To
ta: பெறுநர்

en: About
ta: பற்றி
