Notify Cron Failed (7.x-1.0-beta1) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Subject
vi: Tiêu đề

en: Message
vi: Thông điệp

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Utility
vi: Tiện ích

en: To
vi: Đến

en: About
vi: Giới thiệu
