Notify Cron Failed (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Message
bo: ཆ་འཕྲིན

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: To
bo: སྐུར་ས

en: About
bo: གསལ་བཤད
