Notify Cron Failed (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Subject
es: Asunto

en: Message
es: Mensaje

en: Settings
es: Configuración

en: Utility
es: Utilidad

en: To
es: Para

en: When
es: Cuándo

en: About
es: Acerca de
