Notify Cron Failed (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Subject
fr: Objet

en: Settings
fr: Paramètres

en: Utility
fr: Utilité

en: To
fr: À

en: When
fr: Quand

en: About
fr: À propos
