Notify Cron Failed (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Subject
gu: વિષય

en: Message
gu: સંદેશ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: About
gu: વિશે

en: 1
gu: ૧
