Notify Cron Failed (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Subject
he: נושא

en: Message
he: הודעה

en: Settings
he: הגדרות

en: To
he: אל

en: When
he: מתי

en: About
he: אודות
