Notify Cron Failed (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Subject
hi: विषय

en: Message
hi: संदेश

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: To
hi: को

en: About
hi: के बारे में
