Notify Cron Failed (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Subject
hu: Tárgy

en: Message
hu: Üzenet

en: Settings
hu: Beállítások

en: To
hu: Hova

en: When
hu: Mikor

en: About
hu: Leírás
