Notify Cron Failed (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Message
km: សារ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: To
km: ជូន​ចំពោះ

en: About
km: អំពី
