Notify Cron Failed (7.x-1.0) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Subject
kn: ವಿಷಯ

en: Message
kn: ಸಂದೇಶ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: To
kn: ಗೆ

en: 4
kn: ೪

en: 8
kn: ೮

en: 2
kn: ೨

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: 1
kn: ೧
