Notify Cron Failed (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (6 entries)

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Message
nl: Bericht

en: Settings
nl: Instellingen

en: To
nl: Naar

en: When
nl: Wanneer

en: About
nl: Over
