Notify Cron Failed (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Subject
pl: Tytuł

en: Message
pl: Wiadomość

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Utility
pl: Narzędzia

en: To
pl: Do

en: About
pl: O stronie
