Notify Cron Failed (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: Subject
sk: Predmet

en: Message
sk: Správa

en: Settings
sk: Nastavenia

en: To
sk: Komu

en: About
sk: Informácie o
