Notify Cron Failed (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Subject
sl: Zadeva

en: Message
sl: Sporočilo

en: Settings
sl: Nastavitve

en: To
sl: Za

en: About
sl: O modulu
