Notify Cron Failed (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Subject
sq: Subjekti

en: Message
sq: Mesazhi

en: Settings
sq: Rregullimet

en: To
sq: Për

en: About
sq: Informacione
