Notify Cron Failed (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Subject
sv: Ämne

en: Message
sv: Meddelande

en: Settings
sv: Inställningar

en: To
sv: Till

en: When
sv: När

en: About
sv: Om
