Notify Cron Failed (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Subject
tr: Konu

en: Message
tr: İleti

en: Settings
tr: Ayarlar

en: To
tr: Kime

en: About
tr: Hakkında
