Notify Cron Failed (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ug: ماۋزو

en: Message
ug: ئۇچۇر

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: To
ug: تاپشۇرۇپ ئالغۇچى

en: About
ug: ھەققىدە
