Notify Cron Failed (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Subject
uk: Тема

en: Message
uk: Повідомлення

en: Settings
uk: Налаштування

en: Utility
uk: Допоміжні

en: To
uk: До

en: When
uk: Коли

en: About
uk: Про модуль
