Notify Cron Failed (7.x-1.0-beta1) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Subject
az: Mövzu

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: To
az: Kimə

en: About
az: Haqqında
