Notify Cron Failed (7.x-1.0-beta1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Subject
ca: Assumpte

en: Message
ca: Missatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Utility
ca: Utilitat

en: To
ca: Per

en: When
ca: Quan

en: About
ca: Detalls
