Notify Cron Failed (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Subject
da: Emne

en: Message
da: Meddelelse

en: Settings
da: Indstillinger

en: Utility
da: anvendelighed

en: To
da: Til

en: When
da: Hvornår

en: About
da: Om
