Notify Cron Failed (7.x-1.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Subject
de: Betreff

en: Message
de: Benachrichtigung

en: Settings
de: Einstellungen

en: Utility
de: Werkzeug

en: To
de: An

en: When
de: Wann

en: About
de: Über
