Notify Cron Failed (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Subject
eu: Gaia

en: Message
eu: Mezua

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: To
eu: Nori

en: About
eu: (r)i buruz
