Notify Cron Failed (7.x-1.0-beta1) - en to fa translation catalogue (6 entries)

en: Subject
fa: موضوع

en: Message
fa: پیام

en: Settings
fa: تنظیمات

en: To
fa: به

en: About
fa: درباره

en: 1
fa: ۱
