Notify Cron Failed (7.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Subject
fi: Aihe

en: Message
fi: Viesti

en: Settings
fi: Asetukset

en: To
fi: Osoitteeseen

en: When
fi: Milloin

en: About
fi: Tietoja
