Notify Cron Failed (7.x-1.0-beta1) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Subject
id: Judul

en: Message
id: Pesan

en: Settings
id: Pengaturan

en: To
id: Untuk

en: About
id: Tentang
