Notify Cron Failed (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ja: 件名

en: Message
ja: メッセージ

en: Settings
ja: 設定

en: To
ja: 宛先

en: About
ja: アバウト
