Notify Cron Failed (7.x-1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Subject
ne: विषय

en: Message
ne: सन्देश

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: To
ne: लाई

en: 5
ne: ५

en: 9
ne: ९

en: 3
ne: ३

en: 6
ne: ६

en: 4
ne: ४

en: 7
ne: ७

en: 8
ne: ८

en: 2
ne: २

en: About
ne: बारेमा

en: 1
ne: १
