Notify Cron Failed (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Subject
oc: Objècte

en: Message
oc: Messatge

en: Settings
oc: Paramètres

en: To
oc: A

en: About
oc: A prepaus
