Notify Cron Failed (7.x-1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: Subject
pt: Assunto

en: Message
pt: Mensagem

en: Settings
pt: Configurações

en: Utility
pt: Utilitário

en: To
pt: Para

en: About
pt: Sobre
