Notify Cron Failed (7.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Subject
ru: Тема

en: Message
ru: Сообщение

en: Settings
ru: Настройки

en: To
ru: Кому

en: About
ru: Информация
