Notify Cron Failed (7.x-1.0-beta1) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Subject
te: విషయం

en: Message
te: సందేశం

en: Settings
te: అమరికలు

en: To
te: ఎవరికి

en: About
te: గురించి
